LED plafonska lampa F2047-82P SG
18.500,00RSD
Šifra: F2047-82P SG
Kategorije: Led Dekorativna rasveta, Plafonjere i plafonske lampe
Oznake: led plafonska lampa, led plafonske lampe
Додатне информације
Novo u ponudi
Sigurno plaćanje
Jačina
Max. 82W
Izvor svetla
Integrisani LED
Boja svetla
3000K-6400K
Daljinska kontrola
DA
Dimabilno na daljinski
DA
Napon
220-240V / 50-60Hz
Boja
Staro zlato
Materijal
Metal
Dimenzije
Ø 300mm, Ø 500mm