LED plafonska lampa F2212-72C WH
11.500,00RSD
Šifra: F2212-72C WH
Kategorije: Akcija, Led Dekorativna rasveta, Plafonjere i plafonske lampe
Oznake: dekorativne led lampe, led dekorativna rasveta, led plafonska lampa
Додатне информације
Novo u ponudi
Sigurno plaćanje
Jačina
72W
Izvor svetla
Integrisani LED
Boja svetla
4000K
Napon
220-240V / 50-60Hz
Boja
Bela
Materijal
Metal
Dimenzije
d: 550mm, š: 400mm, v: 170mm