LED viseća lampa F2012-300V
67.500,00RSD
Šifra: F2012-300V
Kategorije: Akcija, Led Dekorativna rasveta, VISILICE
Oznake: dekorativna visilica, dekorativne lampe, led dekorativne visilice
Додатне информације
Novo u ponudi
Sigurno plaćanje
Jačina
300W
Izvor svetla
Integrisani LED
Boja svetla
4000K
Napon
220-240V / 50-60Hz
Boja
Hrom
Materijal
Metal
Dimenzije
š: 1000mm, v: 1500mm