LED visilica F2049-66V SGA
12.000,00RSD
Šifra: F2049-66V SGA
Kategorije: Led Dekorativna rasveta, VISILICE
Oznake: dekorativne led visilice, led lusteri dekorativni, led visilica
Додатне информације
Novo u ponudi
Sigurno plaćanje
Jačina
Max. 66W
Izvor svetla
Integrisani LED
Boja svetla
3000K-6400K
Daljinska kontrola
DA
Dimabilno na daljinski
DA
Napon
220-240V / 50-60Hz
Boja
Staro zlato
Materijal
Metal
Dimenzije
Ø 450mm, v: 1200mm