LED visilica F2403-25V BK
11.900,00RSD
Šifra: F2403-25V BK
Kategorije: Led Dekorativna rasveta, VISILICE
Oznake: dekorativne led visilice, led dekorativna rasveta, visilice
Додатне информације
Novo u ponudi
Sigurno plaćanje
Jačina
25W
Izvor svetla
Integrisani LED
Boja svetla
4000K
Napon
220-240V / 50-60Hz
Boja
Crna
Materijal
Metal + Staklo
Dimenzije
š: 150mm, v: 633mm