LED visilica KP6045-130V T
64.000,00RSD
Šifra: KP6045-130V T
Kategorije: Led Dekorativna rasveta, VISILICE
Oznake: dekorativne led visilice, dekorativni led luster, led dekorativna rasveta, led rasveta
Додатне информације
Novo u ponudi
Sigurno plaćanje
Jačina
Max. 130W
Izvor svetla
Integrisani LED
Boja svetla
3000K-6400K
Daljinska kontrola
DA
Dimabilno na daljinski
DA
Napon
220-240V / 50-60Hz
Boja
Titanijum
Materijal
Metal + Staklo
Dimenzije
Ø 600mm, Ø 800mm, v: 1200mm