LED Visilica PL6005-72V
20.000,00RSD
Šifra: PL6005-72V
Kategorije: Akcija, Led Dekorativna rasveta, LED Rasveta, VISILICE, Visilice
Oznake: dekorativne led visilice, dekorativne visilice, led dekorativna rasveta
Додатне информације
Novo u ponudi
Sigurno plaćanje
Jačina
Max. 72W
Izvor svetla
Integrisani LED
Boja svetla
2700K-6000K
Daljinska kontrola
DA
Dimabilno na daljinski
DA
Napon
220-240V / 50-60Hz
Boja
Bela
Materijal
Metal + Plastika
Dimenzije
š: 600mm, v: 1200mm