Napajanje za LED traku 12V 30W SIP-30-12V-A
1.100,00RSD
Šifra: SIP-30-12V-A
Kategorije: LED napajanja, Napajanja i Trafoi
Додатне информације
Novo u ponudi
Sigurno plaćanje
Snaga
30W
Struja
2,5A
Napon
12V / 50-60Hz
Stepen zaštite
IP68
Proizvođač
Forma
No products were found matching your selection.
veliki izbor
Prekidača
*posetite naš webshop
Poseti Shop
Sigurno plaćanje
SSL tehnologija štiti podatke povezane sa ličnim podacima i informacijama o plaćanju.
Slični proizvodi
Napajanje za LED traku 12V 350W SIP-350-12V-A
Додај у корпу
8.500,00RSD
Napajanje za LED traku 12V 200W SIP-200-12V-A
Додај у корпу
LED napajanje 12V 100W S-100-12V-C
Napajanje za LED traku 12V 100W SIP-100-12V-A
LED napajanje 12V 100W S-100-1...
Napajanje za LED traku 12V 60W...