Plafonska lampa DF7006-5C
6.900,00RSD
Šifra: DF7006-5C
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna Rasveta
Oznake: dečija dekorativna rasveta, dečija plafonska lampa, dekorativna rasveta
Додатне информације
Novo u ponudi
Sigurno plaćanje
Jačina
Max. 40W
Tip grla
5xE27
Napon
220-240V / 50-60Hz
Boja
Plava
Materijal
MDF + Plastika
Dimenzije
š: 700mm, v: 430mm