LED visilica F2038-80V COF
19.800,00RSD
Šifra: F2038-80V COF
Kategorije: Led Dekorativna rasveta, VISILICE
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne led visilice, led dekorativna rasveta
Додатне информације
Novo u ponudi
Sigurno plaćanje
Jačina
Max. 80W
Izvor svetla
Integrisani LED
Boja svetla
3000K-6400K
Daljinska kontrola
DA
Dimabilno na daljinski
DA
Napon
220-240V / 50-60Hz
Boja
Braon
Materijal
Metal + Staklo
Dimenzije
Ø 600mm, v: 1000mm