LED Visilica PL6001-84V
19.000,00RSD
Šifra: PL6001-84V
Kategorije: Led Dekorativna rasveta, LED Rasveta, Visilice, VISILICE
Oznake: dekorativni led lusteri, led dekorativna rasveta, led visilice
Додатне информације
Novo u ponudi
Sigurno plaćanje
Jačina
Max. 84W
Izvor svetla
Integrisani LED
Boja svetla
3000K-6400K
Daljinska kontrola
DA
Dimabilno na daljinski
DA
Napon
220-240V / 50-60Hz
Boja
Bela
Materijal
Metal + Plastika
Dimenzije
š: 650mm, v: 1200mm